11-12 січня 2018 року у Львові відбувся Семінар «Безпека дорожнього руху – стиль життя»

11-12 січня 2018року у Львові на підтримку проголошеного ООН Десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху  відбувся Семінар «Безпека дорожнього руху – стиль життя» під егідою Асоціації міжнародних автоперевізників НКЦ АсМАП України у співпраці з Міжнародною інформаційною Транспортно-Логістичною Агенцією, Незалежною Асоціацією «Тахографічних сервісів України».

З вітальним словом до учасників Семінару  звернулисьпредставники адміністрації міста,  депутати міської  Ради, Член Ради АсМАП – Голова Ради регіону учасників АсМАП України Львівської та Івано-Франківської обл. Устименко В.В.

Серед учасників Семінару були представникиорганів державної влади та місцевого самоврядування, освітніх та науково-дослідних установ, підприємств транспортної галузі та дорожнього господарства, міжнародних організацій, громадських об’єднань, професійних асоціацій.

Активну участь в  роботі семінару взяли представники ВП КМФ УКРНДІ МТ МОЗ України – Крилюк Віталій Омелянович , доктор медичних наук, член наукової ради ВП КМФ ДП УКРНДІ МТ МОЗ України та Засадна Орися Григорівна, регіональний представникВП КМФ ДП УКРНДІ МТ МОЗ України у Львівський області.

Тематика Семінару була надзвичайно широкою і актуальною для міжнародних автомобільних перевізників.Перш за все це питання безпеки автоперевезень пасажирів та вантажів у національному  та міжнародному сполученні. Шляхи вирішення питання нестачі професійних кадрів у галузі комерційних автоперевезень.

На особливу увагу заслуговувало обговорення питаннядомедичної та екстреної медичної допомоги як складової  безпеки дорожнього руху,  мінімізації наслідків травматизму при ДТП, обов’язкового навчання водіїв.

Фото Львов