Науково-практична конференція

11 травня, в рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН в Україні, у столичному готелі «Козацький» (м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3) відбулась науково-практична конференція.
Тема заходу - «Актуальні аспекти безпеки дорожнього руху в Україні. Стратегія та план дій. Безпека транспортних засобів та їх експлуатації»

1  7

Серед присутніх були: представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники освітніх та науково-дослідних установ, підприємств транспортної галузі та дорожнього господарства, міжнародних організацій, громадських об’єднань та професійних асоціацій

6   2

Під час роботи конференції фахівці обговорити основні положення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні та напрацювали план дій на період до 2020 року

Основну увагу учасники науково-практичної конференції зосередили на питаннях держрегулювання у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та умовах дотримання правил дорожнього руху. Зокрема, впровадженні автоматичної фіксації порушень ПДР в Україні, технічному регулюванні щодо сертифікації приладів і комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР, реформуванні системи складання іспитів для отримання посвідчення водія, згідно з вимогами ЄС, тощо.

5   4
Також учасники конференції обговорили питання медичного забезпечення задля безпеки дорожнього руху. А саме – удосконалення системи реєстру постраждалих у ДТП громадян службою екстреної медичної допомоги, важливість функціонування в Україні притрасових лікарень для вчасної надання допомоги постраждалим в дорожньо-транспортних пригодах.

3
Особлива увага, під час науково-практичної конференції, була прикута до теми безпечності доріг та транспортної інфраструктури. Фахівці обговорили стратегічні напрями підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні, можливість впровадження закордонного досвіду з метою зменшення аварійності на автошляхах.