Про безпеку дорожнього руху – творчо!

12 травня, в рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН в Україні, за ініціативи ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України» у приміщенні Навчально-наукового інституту Національної академії внутрішніх справ відбулась церемонія нагородження фіналістів Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

 

                                                 1

 

Метою творчого конкурсу було спонукати дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху.

                                      2

Упродовж навчального року юні художники з різних куточків України малювали сюжети та робили поробки на тему Правил дорожнього руху. Таким чином діти закликали українських водіїв не порушувати правил дорожнього руху.

 

4           3

 

Усього журі конкурсу визначило 20 переможців у трьох різних вікових категоріях.
Організатори творчих змагань вручили переможцям дипломи учасників, цінні дарунки та призи.
Зокрема Діана Данчук з Лопатинська ЗОШ (Львівська область), за перше місце у дорослій категорії, отримала від ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України» планшет.
Окрім планшетів, переможцям конкурсу організатори вручили мобільні телефони, електроні книги та іграшки на радіоуправлінні.

6            5

 

Всі конкурсанти творчого змагання отримали також у дарунок спеціальні браслети та брелоки зі світлоповертаючими елементами.