У Києві відбувся семінар-практикум для керівників автотранспортних підприємств

13 листопада у Києві відбувся семінар-практикум для керівників автотранспортних підприємств в аспекті безпеки дорожнього руху. Захід проходив в рамках другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Участь в ньому взяли більше сотні представників з різних регіонів України.

Фахівці та експерти обговорили нагальні питання автомобільної безпеки, зокрема, у сфері пасажирських перевезень; аудит безпеки міських маршрутів та дорожньої інфраструктури; міжнародні стандарти системи безпеки дорожнього руху; необхідність передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів як складової безпеки дорожнього руху; особливості та новації обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів для автотранспортних підприємств та інші.

З доповідями виступили представники Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства інфраструктури України, Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Моторного (транспортного) страхового бюро України та інші.

Ознайомитися з презентаціями доповідачів можна в розділі Тиждень безпеки дорожнього руху 2018 .

Фахівці наголосили на необхідності постійного професійного зростання перевізників та водіїв, налагодження взаємної комунікації та тісної співпраці. Зі свого боку, учасники відзначили високий рівень програмної підготовки семінару та саме практичний аспект доповідей. Кожен зміг отримати вичерпні відповіді на найбільш актуальні запитання.

IMG_8037 IMG_8112 IMG_8050 IMG_8171 IMG_8193 IMG_8086