До уваги засобів масової інформації!

12 листопада 2018 року у Києві відбудеться прес-конференція з нагоди початку другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху.

«Не ігноруй ремінь безпеки!» − таке гасло прес-конференції, з якої розпочнеться другий етап Тижня безпеки дорожнього руху в Україні. Основна увага буде акцентована увага на важливості дотримання правил безпечної поведінки учасниками руху, зокрема, користування ременями безпеки.

У ході прес-конференції ви дізнаєтеся: чому пристібатися потрібно всім: і водіям, і пасажирам, навіть на невеликій швидкості і при поїздках на невеликі відстані? До яких травм може призвести ігнорування ременя безпеки й чи правда, що в разі аварії ремінь може травмувати людину? Коли зміняться правила перевезення пасажирів: з’являться в автобусах тахографи й ремені безпеки для пасажирів?

У прес-конференції візьмуть участь:

-         Олексій Білошицький – перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції;

-         Антон Щелкунов – Генеральний директор Директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України;

-         Михайло Ноняк – Голова Державної служби України з безпеки на транспорті;

-         Володимир Шевченко – Генеральний директор МТ СБУ;

-         Юрій Чорний – Національний координатор ВООЗ Міністерства охорони здоров'я з питань безпеки дорожнього руху, директор Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України.

Початок прес-конференції о 10.30 год.

Місце проведення: ІА УНІАН, м. Київ, вул. Хрещатик, 4.

Акредитація ЗМІ на місці події за редакційними посвідченнями.

 

Довідково

Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні відбувається двічі на рік у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010, та з метою підвищення безпеки дорожнього руху в Україні.

Захід проходить за участі представників МВС, Національної поліції України, Міністерства інфраструктури України, Моторного транспортного страхового бюро України, Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Міжнародного Благодійного Фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод», інших державних та громадських організацій, які опікуються питаннями безпеки дорожнього руху.

Мета нинішнього тижня: акцентувати увагу на вихованні дорожньої культури серед усіх учасників руху, й, зокрема, на важливості користування ременями безпеки у транспортних засобах; донести до свідомості громадян, що безпека залежить від кожного з нас; сприяти практичній взаємодії служб та відомств, які працюють у сфері безпеки дорожнього руху, об’єднати їх зусилля задля зменшення аварійності на дорогах; вкотре привернути увагу державних інституцій до проблеми безпеки руху.

Щорічно до заходів, що проходять в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в усіх регіонах України, залучаються біля 20 млн українців.