Відбувся телеміст Кривий ріг – Маріуполь з обговорення актуальних питань забезпечення безпеки дорожнього руху

17 листопада 2018 року Донецьким юридичним інститутом було проведено телеміст Кривий Ріг – Маріуполь з обговорення актуальних питань забезпечення безпеки дорожнього руху

Учасниками телемосту обговорені результати проведення заходів, передбачених загальнонаціональним планом Тижня безпеку дорожнього руху. Зокрема ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти», що відбулась 16 листопада в м. Кривий Ріг у навчально-виховному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України, та науково-практичного семінару «Особливості забезпечення безпеки дорожнього руху в умовах проведення операції об’єднаних сил», який проходив 16 листопада в актовій залі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України.

У результаті обговорення було увалено рішення про врахування пропозицій учасників семінару-наради в резолюції ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

Також були обговорені шляхи подальшого розвитку співробітництва Донецького юридичного інституту МВС України з підрозділами Національної поліції України з питань наукового супроводу службової діяльності у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Детальніше див.за посиланням http://www1.dli.donetsk.ua/news/2018-11-17-6