Аналіз дорожньо-транспортних пригод

16 грудня 2015 року представники Міністерства охорони здоров’я України, директор Державного підприємства «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» Міністерства охорони здоров’я України Юрій Чорний прийняли участь у робочій зустрічі з представниками Європейського інвестиційного банку на тему: «Аналіз дорожньо-транспортних пригод», яка відбулась в Міністерстві інфраструктури України.
В обговоренні актуальних питань щодо модернізації автодорожньої мережі і поліпшення безпеки дорожнього руху в Україні також прийняли участь працівники Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті та інші.
Наголошено на необхідності вдосконалення баз даних про дорожньо-транспортні пригоди, здійснення моніторингу, обробки та аналізу статистичних даних, що використовуються уповноваженими органами влади.
Погоджені пропозиції щодо подальших кроків та спільних дій для забезпечення ефективної співпраці в рамках запропонованих проектів.