«Знаємо та діємо»: працівники «Школи супергероїв» освоюють практичні навички надання домедичної допомоги

26 травня для педагогічних працівників ДУ освітнього центру «Школа Супергероїв» у НДСЛ «Охматдит» МОЗ України відбулося перше практичне заняття курсу «Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих».

Під час заняття освітяни відпрацювали практичні прийоми надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу та порушеннях дихання, а також порядок проведення серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Нагадаємо,  ДУ «Школа супергероїв» стала пілотним закладом, працівники якого мають змогу оволодіти навичками домедичної допомоги в рамках навчально-тренувальної програми І рівня підготовки з домедичної допомоги та безпеки на дорозі «Знаємо та діємо», який реалізують в Україні Київська міжрегіональна філія ДП «УНДІ медицини транспорту» МОЗ України спільно з МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

Протягом 16 - 23 травня 56 освітян отримали доступ до онлайн-платформи курсу «Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих» та освоїли теоретичні матеріали за допомогою лекцій та авторських відеоуроків.

З 26 травня стартувала практична частина навчання, де базові вміння отримала перша група працівників школи – 9 вчителів трьох освітніх центрів, які працюють на Київщині (НДСЛ «Охматдит», КНП «Київська обласна дитяча лікарня» та ЗОЗ «Національний інститут раку»).

photo_2023-05-26_17-56-13 – копія  photo_2023-05-26_17-56-14 (5)квадрат

photo_2023-05-26_17-56-14квадрат   photo_2023-05-26_квадрат

ДУ «Школа супергероїв» — це мережа освітніх центрів на базі дитячих лікарень у Києві, Житомирі, Дніпрі, Харкові, Львові, Хмельницькому, Миколаєві та Боярці (Київська область). Основним завданням Школи є забезпечення освітніх послуг дітям офлайн, які перебувають на лікуванні або реабілітації в закладах охорони здоровʼя, в тому числі дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій, отримали поранення чи стали жертвами фізичного, сексуального або психологічного насильства, дітей, що мають тяжкі захворювання, у тому числі рак, чи потребують довготривалої реабілітаційні (зокрема, мають психічні захворювання та розлади поведінки тощо).