Прес-конференція з нагоди початку Тижня безпеки дорожнього руху

Сьогодні у Міністерстві охорони здоров'я України пройшла
прес-конференція з нагоди початку Тижня безпеки дорожнього руху у рамках Десятиліття Дій з Безпеки Дорожнього Руху 2011-2020 з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі.

В ній прийняли участь представники різних міністерств та відомств: Василишин Роман Йосипович – заступник Міністра охорони здоров'я України – керівник апарату, Чорний Юрій Олегович – координатор Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху на 2011-2020 роки в Україні  директор Державного підприємства «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» Міністерства охорони здоров’я України, Мігліоріні Луїджі – в.о. представника Бюро ВООЗ в Україні, Діденко Ігор Анатолійович – народний депутат, голова підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, Сисоєнко Ірина Володимирівна – народний депутат, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Коськовецький Володимир Миколайович – директор департаменту безпеки на транспорт Міністерства інфраструктури України, Брянцев Василь Володимирович – начальник відділу нормативно-правового забезпечення Національної поліції України, Білошицький Олексій – заступник начальника Департаменту патрульної поліції, Національної поліції України.

IMG_2207

Кожен зі спікерів акцентував важливість проведення Тижня безпеки дорожнього руху – головного важілля інформування та залучення суспільства до проблеми безпечного пересування на дорогах.

Пан Мігліоріні наголосив на те, що безпека дорожнього руху є великою мультисекторальної проблемою, для вирішення якої потрібна координована та спланована робота багатьох міністерств і відомств.

IMG_2223

Заступник Міністра охорони здоров'я України, Роман Йосипович розповів, які дії робляться для підвищення рівня медичного забезпечення в сфері безпеки дорожнього руху.

IMG_2234

Народний депутат Сисоєнко Ірина Володимирівна розказала про переоснащення притрасових лікарень та підвищення рівня медичних фахівцями.

Чорним Юрієм Олеговичем було всебічно розказано про створення міжвідомчої робочої групи з покращення рівня безпеки дорожнього руху та  про заходи, проведення яких заплановано в Тиждень Безпеки дорожнього руху.

Були також підкреслені такі питання, як розгалужений діалог між суспільством і урядом за для забезпечення безпеки дорожнього руху, інформування та навчання дітей безпеці дорожнього руху, адже вони є майбутнім нашої країни.IMG_2206