У Києві відбулася Національна науково-практичная конференція з безпеки дорожнього руху

У рамках Загального плану заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху, що проходить в Україні, за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, народних депутатів , представників освітніх та науково-дослідних установ, підприємств транспортної галузі та дорожнього господарства, міжнародних організацій, громадських об’єднань, професійних асоціацій, а також засобів масової інформації , 10 листопада 2015 року в місті Києві проведено Національну науково-практичну конференцію з безпеки дорожнього руху.

 

З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник Міністра охорони здоров’я України В. Шафранський, який зокрема відзначив важливість глобальних ініціатив, висунутих у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху на період до 2020 року.Наголосив на необхідності вжиття комплексних заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху з урахуванням досвіду передових країн Європейського союзу.

Про свою підтримку та пошуки шляхів подолання загрозливих тенденцій у сфері безпеки дорожнього руху наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол  Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз де Мелло.

У своїх  виступах доповідачі наголошували на необхідності удосконалення організації проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв, визначення нових підходів та вимог до їх фізичних, психічних та психофізіологічних станів.

Координатор Тижня безпеки дорожнього руху, директор ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України Ю Чорний, за результатами обговорення оголосив Резолюцію конференції.

Проведення конференції ще раз підтвердило необхідність подальшої активізації  як науковців так і міжнародного співробітництва задля досягнення кращих показників у забезпеченні безпеки на дорогах.

DSC_0459 DSC_0403

DSC_0293 DSC_0284

DSC_0271 DSC_0232

DSC_0202 DSC_0195

DSC_0191 DSC_0376