У рамках Тижня безпеки дорожнього руху під час святкового концерту відзначили фіналістів дитячих конкурсів та провели мастер-класи

14 листопада у рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбувся дитячий пізнавально-розважальний захід  акції профілактики дитячого травматизму на дорогах «Знаю, вмію, врятую». Розпочався захід з навчально-розважальної програми. У холі Міського будинку вчителя для  пройшли мастер-класи по навчанню навичкам надання домедичної допомоги.  Діти ознайомилися з правилами зупинки кровотечі, транспортування постраждалих  під час ДТП, іммоблізації переломів.  А потім мали змогу на практиці застосувати тільки що отримані знання на манекенах. Актори  у ігровій формі нагадали дітям о правилах дорожнього руху. Різноманітні завдання та  конкурси школярі виконували під керівництвом веселих ведучих Фіксиків Нолика та Сімки.  У холі Міського будинку вчителя розгулював Дорожній Інспектор.

Перш ніж на сцену актового залу вийшли учасники святкового концерту ведуча запросила  виступити з привітальним словом шановних гостей заходу. За словами головного спеціаліста департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Ольги Чераньової на протязі тижня у навчальних закладах пройшли тематичні відкриті уроки та зустрічі з представниками охорони здоров'я  та поліції. Крім того, тривав конкурс серед  школярів кращого малюнку  « Безпека дорожнього руху». Найкращі роботи  стали експонатами на виставці  заходу. Директор Департаменту контрольно-наглядової діяльності з питань праці Віталій Сожієнко закликав присутніх у залі бути пильними і не потрапляти у дорожнього-транспортні пригоди. Ведуча святкового концерту нагадала, що  Тиждень безпеки дорожнього руху цього року проходить під егідою ООН, з ініціативи Міністерства охорони здоров'я  України, за підтримки Міністерств внутрішніх справ, Освіти та науки та Мінінфраструктури України. Його мета – привернення уваги до проблем травматизму та смертності на автошляхах, головною темою є безпека на дорозі дітей.  Координатор Тижня безпеки дорожнього руху – «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» Міністерства охорони здоров'я  України.

Найкращі номери київських команд КВН-ЮІР було представлено перед глядачами святкового концерту. Серед них  - загіни ЮІР школи № 190 Деснянського району «Крутий поворот», Київської гімназії східних мов №1 Святошинського району «3D: Ваші документи», школи №  258 Дніпровського району «Ой, все!» та інші.

Протягом святкового концерту  виступали дитячий оркестр «Сувенир», співали та танцювали школярі різних районів міста.

Родзинкою заходу став показ колекцій дитячого одягу з світловідбиваючими елементами.  На подіумі представили роботи дизайнерів зі всієї України. Серед них - Харків: Анна Стаханова, Юліана Завада, Анна Мілованова, Анастасія Попова; Київ: Анна Сорель, Олеся Телиженко, Дніпропетровськ: Аліна Яценко та ін. Окрім дизайнерів одяг з світбовідбиваючими елементами презентували і  навчальні заклади України, а саме Міжнаціональний центр художнього моделювання і дизайну м. Львова та «Київський коледж легкої промисловості».

Ці роботи були виконані дизайнерами у рамках всеукраїнського конкурсу «Помітний – значить живий». Організатори – Fasion Global Ukraine Голда Віноградська та компанія 3М.

Почесне журі  нагородило переможців.

Перше місце - Юліана Завада (Харків) колекция Safe sport

Друге місце -  Анна Сорока (Київ) Hipster Baby

Третє місце -  Аліна Яценко (Дніпропетровськ) колекция So beautiful

Наприкінці заходу було підписано Дитячу декларацію по дотриманню безпеки на дорозі.