Відбулась зустріч з представником ЄС, Барбарою Крол

Тринадцятого квітня 2016 року у Міністерстві охорони здоров’я пройшла зустріч між ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» та представником ЄС, експертом з комунікацій та кампаній щодо дорожньої безпеки, Барабарою Крол (BarbaraKROL), що займається втіленням Проекту модернізації та вдосконалення безпеки дорожньої мережі України за фінансування Європейського інвестиційного банку.
         Пройшло обговорення плану проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» в Україні. Представником ЄС було висловлено бажання прийняти активну участь в ньому та налагодити плідну співпрацю з цього питання.

Обговорено: можливості введення психологічної реабілітації постраждалих у ДТП, активізацію соціальної реклами щодо безпеки дорожнього руху. Пані Барбара внесла свої пропозиції та розповіла про європейський досвід з цього та інших питань.

У кінці зустрічі представники ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України та Барбара Крол домовились підписати меморандум про співпрацю.