З Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, партнери, друзі, співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! З новим десятиліттям, етапом нових надій та звершень! Хай усі наші мрії і сподівання, загадані в ці святкові дні, збудуться!

Ще один рік відходить у минуле, ще один період стає історією. Для когось він став справжнім випробуванням на міцність, для когось – роком нових можливостей, реалізованих проектів і бажань. Вірю, кожному із нас є чим пишатись, що продовжувати напрацьовувати та зміцнювати, а щось – розцінювати як урок. Хай усе, досягнуте та здобуте в наших добрих справах, буде збережене та примножене.

Щиро дякую кожному за співпрацю, підтримку та довіру. Цей рік довів, число однодумців, готових співпрацювати з нами на ниві безпеки дорожнього руху, зростає. Поступово зміцнюється усвідомлене та відповідальне ставлення до безпеки на дорозі серед громадян. Сподіваюся, що і в подальшому наша згуртованість та спільні зусилля дадуть змогу досягати цієї амбітної мети, реалізовувати нові цікаві плани та проекти, відповідаючи суспільним ідеям та викликам часу.

Щиро зичу кожному з Вас успіхів, міцного здоров’я і щастя, добробуту та процвітання! Нехай прийдешній 2020 рік стане роком яскравих ідей, вдалих рішень, довгоочікуваних змін, знакових подій та нових вершин. Нехай він принесе мир і злагоду у Ваші домівки, буде щедрим на добро, любов, взаєморозуміння, втілення найзаповітніших мрій.

Хай усі наші життєві дороги будуть безпечними, легкими та рівними, а окреслені плани та завдання – вірним стимулом до нових перемог!

Щиро Ваш,

Юрій Чорний

card_BDR_2020