Триває голосування за роботи конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху»

З 19 листопада по 10 грудня 2018 року триває незалежне народне он-лайн голосування за фото- та відео-роботи Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху».

Переглянути та оцінити роботи можна на сайті МБФ «Допомоги постраждалим при ДТП» http://dopomogadtp.com/ua у розділі «Всеукраїнський конкурс «Молодь за безпеку дорожнього руху».

Переходьте на платформу «Роботи конкурсу» та поставте «лайки» кращим роботам, що, на Вашу думку, найбільш повно та влучно відповідають тематиці конкурсу.

Найкращі «народні» переможці за кількістю голосів будуть вшановані призами глядацьких симпатій.

Важливо! Голосування здійснюється одноразово з однієї IP-адреси, повторні спроби будуть заблоковані системою.

 

А ми нагадуємо, що Всеукраїнський конкурс фото- та відео-робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» проходив з травня по жовтень 2018 року під егідою Міністерства освіти України за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро України, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Першого автомобільного телеканалу та телеканалу «Україна».

Акція була покликана сприяти вихованню покоління відповідальних учасників руху, донести до суспільства глобальну проблему дорожньо-транспортного травматизму, продемонструвати прагнення молоді вирішити її.

Згідно умов конкурсу, до участі запрошувалися молодь, учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів без вікових обмежень. Участь у конкурсі могла бути як індивідуальною, так і колективною.

Фото- та/чи відео-робота мала виглядати як соціальна реклама з тематики безпеки дорожнього руху, яка спрямована на пропаганду безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, популяризацію правил дорожнього руху, зокрема, носіння світлоповертальних елементів, використання захисних шоломів при їзді на мотоциклах і велосипедах, пасків безпеки в автомобілях, та ін.  До участі у конкурсі не допускалися фото- та відео-роботи політичного змісту, прямого рекламного характеру, риторики ненависті чи зневаги, закликів до насильства, сцен насилля тощо.

На електронну адресу оргкомітету надійшло більше тисячі робіт, авторами яких стали учні загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів, студенти, члени молодіжних угруповань.

Організатори конкурсу висловлюють щиру вдячність усім учасникам за проявлену творчість, креативність та неординарність у висвітленні тематики безпеки дорожнього руху.

Попереду надскладна робота експертного журі з оцінювання робіт на предмет дотримання умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт.

Оцінювання конкурсних робіт журі здійснюватиме за такими критеріями:

– відповідність тематиці конкурсу;

– максимальне розкриття теми безпеки дорожнього руху;

– якість відео та фото;

– художня виразність роботи;

– оригінальність та майстерність роботи;

– індивідуальність та креативність.

Підведення підсумків та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху» заплановано на період новорічно-різдвяних свят 2019 року, про що буде повідомлено додатково.

Автори кращих фото- та відео-робіт будуть відзначені грамотами та цінними подарунками. Найкращі світлини потраплять до тематичної виставки з безпеки дорожнього руху, а найкращі відеоролики мають шанси бути продемонстрованими на українських телеканалах в якості соціальної реклами.

Інформація про підсумки Всеукраїнського конкурсу буде розміщена на нашому сайті, сайті МБФ «Допомоги постраждалим при ДТП», в соціальних мережах, зокрема, у ФБ на сторінці «Тиждень безпеки дорожнього руху».