У Кривому Розі відбулася XIII Міжнародна конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

Вже за традицією в рамках Загальнонаціонального тижня безпеки дорожнього руху у Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася ХIII Міжнародна конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

У заході взяли участь вітчизняні та європейські науковці, співробітники Національної поліції України, фахівці з безпеки руху транспортних підприємств та громадських організації.

З вітальним словом до гостей звернувся ректор Донецького юридичного інституту Віктор Бесчастний, який привітав присутніх та наголосив на актуальності даного заходу. Так, важливим є вирішення питань не лише стратегій підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні, але й запровадження ефективної системи управління безпекою дорожнього руху для забезпечення захисту життя та здоров’я населення. У формуванні політики Міжнародної конференції є запозичення передового досвіду розвинутих країн світу щодо підвищення безпеки транспортних засобів та об’єктів інфраструктури, а також забезпечення належної поведінки людей в умовах дорожнього руху. Тому метою конференції було обговорення існуючих на теперішній час питань з підвищення рівня безпеки дорожнього руху та запровадження шляхів їх вирішення.

21 32 22 39 41

 

Більше фото дивіться за посиланням http://www1.dli.donetsk.ua/news/2018-11-16-7