В українських школах провели Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

«Безпека на дорозі – безпека життя» − в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в загальноосвітніх навчальних закладах у взаємодії з регіональними підрозділами Міністерства освіти і науки України відбувся Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.

Фахівці Київського міжрегіонального підрозділу ДП «УНДІ медицини транспорту» МОЗ України спільно з МБФ «Допомоги постраждалим при ДТП», представниками патрульної поліції України та курсантами Національної академії внутрішніх справ провели такий урок у Київській спеціалізованій школі №16.

Школярі переглянули профілактичний фільм з безпеки дорожнього руху, на практиці перевірили свої навички безпечних дій в надзвичайних ситуаціях та знання з правил поведінки на дорозі. Також повправлялися у вмінні надавати першу домедичну допомогу.

Увагу учнів вкотре звернули на важливість дотримання правил дорожнього руху, а також підкреслили роль світловідбивних елементів на одязі та їхню ефективність у темну пору доби. Набори яскравих флікерів діти отримали від своїх гостей у подарунок та одноголосно пообіцяли їх носити.

Актуальність та необхідність знань з безпеки дорожнього руху вкотре підтримали і педагогічні працівники. Бо хоч і нагадують про них дітям неоднократно, саме такий формат подачі матеріалу точно їм запам’ятається, − впевнені вони.

Показники дитячого травматизму та смертності внаслідок ДТП в Україні, на жаль, все ще залишаються високими. За десять місяців поточного року на дорогах країни травмувалося близько 3,5 тис. дітей, майже півтори сотні із них загинуло.

IMG_8522 IMG_8548 IMG_8619 IMG_8563 IMG_8637  IMG_8641 IMG_8625