З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги, партнери, друзі!

Щиро вітаю вас із прийдешніми святами, Новим роком та Різдвом Христовим!

Цей благодатний час ми завжди зустрічаємо із новими сподіваннями та вірою на краще, адже підіймаємося на ще одну сходинку часу та вже по-іншому дивимося в майбуття. Водночас ми прискіпливо осмислюємо прожитий рік, і кожен визначає рівень його значимості по-своєму. Для кожного з нас він був нелегким, проте, вірю, багатий перемогами і досягненнями, зустрічами та відкриттями, здобутим професійним та життєвий досвідом.

Щиро дякую кожному з Вас за співпрацю, підтримку та довіру. Сподіваюся, що і в подальшому наша згуртованість та спільні зусилля дадуть змогу реалізовувати нові цікаві плани та проекти, втілювати найамбітніші ідеї, відповідаючи суспільним ідеям та викликам часу.

Новий рік – завжди наче нерозкритий подарунок. Від усього серця бажаю Вам знайти в ньому яскраві враження та незабутні зустрічі, довгоочікувані перемоги та приємні сюрпризи, незламність сили духу та міцність здоров'я, родинний затишок та суспільний добробут. Нехай доля завжди посміхається Вам, а вдача поспішає назустріч! Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З повагою

Юрій Чорний,

директор Київської міжрегіональної філії

ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України

card1