07 травня відбудеться загальнодержавна акція «Здай кров – врятуй життя»

07 травня з 9 до 10 год. в НДСЛ «Охматдит» (м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1) в рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбудеться здача крові для використання в лікуванні дітей, постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.

Здати кров для постраждалих дітей можуть всі охочі. Нашими надійними партнерами у цій акції є представники Національної поліції, зокрема, патрульної та поліції охорони, а також працівники Укртрансбезпеки, які, як і в попередні роки, долучаться до благородної справи.

Організатором заходу є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

Запрошуємо представників ЗМІ привернути увагу до надзвичайної важливості цієї акції, адже, враховуючи складну ситуацію на дорогах, кров для постраждалих у ДТП потрібна чи не щодня.

Вхід в «Охмадит» з боку вул. Г. Андрющенка.

Реєстрація журналістів на місці події.

Додаткова інформація за тел. (067) 274-33-13, Наталія Сторожик.

 

Довідково

З 06 по 12 травня 2019 року Україна долучилася до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, який у 2019 році присвячений темі лідерства та проходить під гаслом #SpeakUptoSaveLIVES. У ці дні в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбуваються заходи, спрямовані на подолання складної ситуації з безпекою на дорогах країни.

На жаль, Україна має критично низькі показники безпеки дорожнього руху, що призводить до значних людських та економічних втрат через смертність та травматизм на дорогах. За роки незалежності на українських дорогах загинуло понад 180 тис., травмовано майже 1,3 млн громадян.