10 листопада 2020 р. – ІІ Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті. Програма

У зв’язку з епідемічною ситуацією захід відбудеться в онлайн-форматі. Запрошуємо до перегляду на Youtube-каналі http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна Початок трансляції о 10.00 год.

До висвітлення та обговорення актуальних питань з безпеки дорожнього руху та безпеки на транспорті в Україні до участі в заході запрошені представники профільних державних структур та органів – Міністерства інфраструктури України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Міністерства охорони здоров’я України, Моторного (транспортного) страхового бюро України. а також в окремих питаннях – представники Донецького юридичного інституту  МВС України, КП «Київський міський центр організації дорожнього руху», Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та інші.

На конгресі буде представлено шість тематичних блоків з такими питаннями:

  • результати виконання Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року – стан, дії та перспективи. Система управління безпекою руху у сфері транспорту.
  • безпека на транспорті: ефективність роботи служб та інституцій та їх вплив на безпеку перевезень. Проблемні питання у сфері перевезень. Навчання та підвищення кваліфікації фахівців транспортної галузі.
  • аналіз, моніторинг та розслідування аварійності на транспорті. Маштабні ДТП на автомобільному транспорті як частина загальної ситуації з травматизмом та смертністю на дорогах україни. Вжиття необхідних заходів для покращення ситуації. Аудит безпеки дорожнього руху.
  • розвиток транспортної інфраструктури з точки зору безпеки на державному та місцевому рівнях. Міська інфраструктура, європейські стандарти в організації руху. Екологічна безпека на транспорті.
  • роль Моторного транспортного (страхового) бюро України у сфері безпеки дорожнього руху.
  • медичні аспекти безпеки дорожнього руху.

Програма заходу  додається.