Запрошуємо на семінар-тренінг з питань безпеки перевезень пасажирів і вантажів!

У рамках заходів до Тижня безпеки дорожнього руху ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України розпочинає низку семінарів для керівників автотранспортних підприємств та відповідальних осіб за безпеку на транспорті. Перший з них відбудеться 24 червня 2019 року. На ньому розглядатимуться питання забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів на наземному транспорті, зокрема, детально обговорюватимуться зміни законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. Учасники семінару зможуть отримати відповіді провідних фахівців на актуальні питання транспортної сфери.

Спікерами семінару-практикуму будуть представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства охорони здоров’я, Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції України, Моторного (транспортного) страхового бюро України та провідних міжнародних організацій, котрі займаються безпекою дорожнього руху. Зокрема, запрошені Михайло Ноняк, голова Державної служби України з безпеки на транспорті, Антон Щелкунов, генеральний директор Директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України та інші фахівці.

Запрошуємо долучитися до першого семінару-тренінгу, який проводитиметься 24 червня 2019 року з 10:00 до 14:00 год. у готелі «Козацький» за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3.

До уваги учасників Програма семінару-практикуму.

Для попередньої реєстрації учасників необхідно до 20 червня 2019 року заповнити Реєстраційну картку та надіслати її на електронну адресу: t.bezpeka2018@gmail.com.

Контактні особи: Оліфіренко Інна, Лісовик Тетяна.

Тел.: (044)446-43-46; 067-466-43-33