Анонс масових заходів в Маріїнському парку 22 травня 2016 року

До увага представників ЗМІ!

 

22 травня з 10.00 до 15.00 на території Центрального парку культури та відпочинку («Маріїнський парк», біля сцени «Мушля») в рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбудеться соціокультурний захід «День сім’ї: в родинному колі».

Почесними гостями заходу стануть мер столиці Віталій Кличко, керівництво профільних міністерств та установ, Salvador,Василь Вірастюк, Фагот, представники різноманітних громадських організацій.

На учасників заходу чекають навчання домедичної допомоги, тренінг для велосипедистів, огляд сучасної техніки Національної поліції України, Державної служби надзвичайних ситуацій, спілкування з байкерами, міський фінал КВН ЮІР, «пробіг» на роликах дітей з інвалідністю, веселі ігри, майстер-класи з міхенді, виготовлення ляльки-мотанки, аквагриму та ще багато цікавого та пізнавального, а також призи та подарунки.

Запрошуємо вас долучитися до дійства.

Вхід вільний, тож акредитація не потрібна. Телефон для координації 0676572725 – Інна Оліфіренко.

Координатор заходу: Державне підприємство «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України.

Організатори: Департамент превентивної діяльності Національної поліції України, Поліція охорони, Департамент реагування на надзвичайні ситуації апарату ДСНС України, «MotoHelp», ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги», служби у справах дітей та сім’ї м. Києва, Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, СКІФ ЛТД – виробник світло відбиваючої продукції та інші громадські організації не байдужі до безпеки дорожнього руху

Учасники заходу: всі бажаючі.

Програма заходу: 

Завітавши на свято кожен з нас отримає можливість потрапити до Міста, в якому не існує жодних кордонів, Міста, в якому є величезна кількість  різноманітних можливостей, Міста у якому всі люди відкриті один до одного у своїй діяльності, послугах, спілкуванні.

Так в Кварталі «Знаю, вмію, врятую» всі бажаючі зможуть пройти майстер-класи з навчання володінню навичками домедичної допомоги з найкращими інструкторами України, ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України, ГО «Мотохелп». Встановлять стенди, де волонтери розповідатимуть про діяльність організації із забезпечення безпеки дорожнього руху та допомоги постраждалим у ДТП, надаватимуть корисні інформаційні матеріали, проведуть тренінги з першої домедичної допомоги та лекції з юридичних питань. Крім того, протягом всього дня відвідувачі зможуть відпрацьовувати практичні навички із зупинки кровотечі, накладання джгутів і пов’язок, фіксації переломів та вивихів.

Будуть проведенні заняття:

  • Алгоритм дій на ДТП
  • Особливості першої допомоги для мотоциклістів та велосипедистів.

ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» розповідатимуть про діяльність організації, навчить всіх бажаючих основам домедичної допомоги, та розповість як укомплектувати сучасну аптечку, найактивніші отримають призи.

У Кварталі «КРУТИЙ БАЙКЕР» діти та дорослі матимуть змогу поспілкуватися з його найкращими представниками - Salvador,Васильом Вірастюком, Фаготом, а також отримати корисні поради з безпеки дорожнього руху на мотоциклах.

Крім того, на «Майдані свята» о 12-й годині пройде регіональний тур команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху м. Києва під девізом: «Молоде покоління - за безпечний рух!»,  для всіх, хто поважає та виконує правила дорожнього руху – це дивовижне свято. За перемогу будуть боротися:

 

  • Команда КВН ЮІР Святошинського району «Банзай»
  • Команда КВН ЮІР Солом’янського району «60 ліміт»
  • Команда КВН ЮІР Шевченківського району «Вартові дорожнього руху».

Наша талановита молодь покаже наскільки захоплюючим може бути виконання правил дорожнього руху.

Квартал безпеки дорожнього руху «Безпечний перехід» допоможе дітлахамнавчитися правилам переходу через пішохідний перехід та познайомить з дорожніми знаками.

Квартал «ВЕЛОШКОЛА» – Велотренери Асоціації велосипедистів Києва проводитимуть безкоштовні практичні навчальні поїздки для велосипедистів.Правила безпечного руху для велосипедистів.

Мода на безпеку

Одним із важливих аспектів Тижня безпеки дорожнього руху в Україні 16 – 22 травня буде популяризація захисту пішоходів за допомогою світловідбивних елементів. У листопада 2015 стартував всеукраїнський конкурс модельєрів «Видимий значить живий!», влаштований Голдою Віноградською – організатором проекту Fashion Globus Ukraine і компанією 3М – світового лідера з виробництва світловідбивних матеріалів.

А для тих, хто ще не вміє співати або грати на музичних інструментах, не знає музичної грамоти, але дуже хоче цьому навчитися, буде працювати «Музична Академія DoMiArt». Дітки зможуть пройти тестування своїх музичних здібностей, а батьки отримати кваліфіковану консультацію щодо особливостей музичного розвитку дитини.

Квартал ДСНС – спеціалісти служби реагування на надзвичайні ситуації представлять та розкажуть про автомобіль спеціальної технічної допомоги.

У «Кварталі соціальних послуг» кияни та гості міста матимуть можливість дізнатись про соціальні послуги  і отримати консультації фахівців мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та партнерських громадських організацій, а також за бажанням зробити тест на ВІЛ, хвороби. Що передаються статевим шляхом.

Запрошуємо всіх!