АНОНС

21 липня 2017 року об 10.00 год. у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю (м. Київ, вул. Олени Теліги, 37 Г) відбудеться театралізоване свято для дітей “Особливе перехрестя”.

                                                                6855_13105130u_dorozhni_znaki(1)

Під час свята фахівці, артисти, волонтери в ігровій формі пояснюватимуть дітям з особливими потребами правила поведінки на дорогах, можливі наслідки ДТП та яким чином їх уникнути, а також презентація соціального проекту “Особливе перехрестя”, започаткованого Державним підприємством “Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України Міністерства охорони здоров’я України”, Міжнародним Благодійним Фондом «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод»та Київським міським центром реабілітації дітей з інвалідністю.

 

Основою проекту, що започатковується, є привертання уваги громадянського суспільства до проблеми збільшення участі дітей та підлітків в дорожньо-транспортних пригодах, і, як наслідок їх інвалідизація та навіть смерть.

Актуальність проблеми полягає в тому, що діти є активними учасниками дорожнього руху, особливо в літній період, а також з урахуваннями винаходів новітніх засобів активного дозвілля та пересування.

 

Складовими проекту будуть:

- реабілітація дітей, постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод;

- максимальне поширення інформації про можливі наслідки дорожньо-транспортних пригод, для чого створюється постійно діючий навчально-тренінговий центр для дітей та їх батьків на базі Центру;

- одним із напрямків проекту “Особливе перехрестя” є  визначення місць концентрації ДТП за участю дітей та підлітків, та створення інтерактивної мапи таких небезпечних ділянок, а також проведення інфраструктурних змін на цих ділянках, задля убезпечення таких місць у майбутньому.

 

В події візьмуть участь батьки дітей, які постраждали внаслідок ДТП,  представники Київської міської влади, Національної поліції, Поліції охорони, Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров'я, артисти, волонтери тощо.

 

Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення події.

Акредитація по телефону: 096 767-19-21 Вікторія