Запрошуємо долучитися до І етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні!

Просимо долучитися до підготовки І-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні,  що запланований на 12-17 травня 2020 р.  У зв'язку з карантинними заходами формат проведення обговорюється. Пропозиції до Загального плану заходів Тижня просимо надати до 10 квітня 2020 року на e-mail: t.bezpeka2018@gmail.com  або поштою на адресу: 01019, м. Київ, а/с 95.

 

ДП«Український науково-дослідний інститут медицини транспорту»МОЗ України, постійний організатор загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху в країні, дотримуючись усіх карантинних заходів, все ж продовжує підготовку  до традиційного проведення Тижнів БДР у цьому році.

Зростаючі цифри тотального травматизму і смертності на дорогах країни є нашою ще однією болючою проблемою, яку на жаль, не помічають або ігнорують. Щороку  ДТП забирають життя більше 3 500 тис. громадян, більше 100 тис. потерпають від їхніх наслідків, потребуючи медичної та медико-психологічної допомоги, тривалої реабілітації та компенсації, що створює додаткове навантаження на економіку держави. Щодня на дорогах країни гине 10 осіб, про яких ніхто не говорить!

Світове співтовариство, у тому числі Україна, під час Стокгольмської конференції, що відбулась під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я в лютому цього року, ухвалили рішення про вжиття невідкладних заходів на рівні держав, аби, рухаючись до нульової смертності внаслідок ДТП, зменшити показники дорожньо-транспортного травматизму як мінімум удвоє впродовж наступного десятиліття. Вже у цьому році, підбиваючи підсумки реалізації заходів, визначених Генеральною Асамблеєю ООН в рамках Десятиліття дій з забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020, національною Стратегією та Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 р., Україна має визначити та схвалити подальші національні цілі і стратегії з підвищення безпеки дорожнього руху.

Враховуючи наш тривалий та позитивний досвід співпраці з багатьма компетентними міністерствами та відомствами, вітчизняними та міжнародними організаціями, представниками бізнес-середовища та громадськості, запрошуємо їх, а також усіх бажаючих – лідерів думок, волонтерів, усіх, кому небайдуже питання безпеки дорожнього руху в державі – долучитися до підготовки та проведення Тижнів безпеки дорожнього руху в Україні у цьому році.

Попри нестабільну ситуацію в країні, ми сподіваємося на краще та плануємо проведення заходів Тижнів БДР, як і щороку, у два етапи:

  • І етап – з 12 по 17 травня 2020 р.;
  • ІІ етап – з 9 по 15 листопада 2020р.

Формат проведення заходів наразі обговорюється!

Свої ідеї та пропозиції до Загального плану заходів 1-го етапу Тижня просимо надати до 10 квітня 2020 року на e-mail: t.bezpeka2018@gmail.com або поштою на адресу: 01019, м. Київ, а/с 95.

Детальна інформація за тел. 067-466-43-33, 044-466-43-46.