19 травня відбувся онлайн-форум з безпеки дорожнього руху

19 травня в рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху відбувся онлайн-форум з безпеки дорожнього руху, ініційований Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту МОЗ України (Київська міжрегіональна філія).

З доповідями виступили представники Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Моторного (транспортного) страхового бюро України, ГО «Асоціація пішоходів України» та інші.

Були обговорені заходи, реалізовані в рамках державної цільової Стратегії та Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху минулого періоду до 2020 р.  та їх вплив на нинішню ситуацію з дорожньо-транспортним травматизмом в країні, а також плани щодо впровадження нових, схвалених Урядом, Стратегії та Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2023-2024 рр.

Йшлося також про актуальні питання у сфері безпеки пасажирських та вантажоперевезень в Україні, навчання та підтвердження кваліфікації працівників транспорту, налагодження процесів автоматизації та цифровізації галузі. Окреслені плани щодо будівництва та поточного капремонту доріг, мостів та розв’язок, впровадження нових інженерних рішень в дорожній інфраструктурі, що вплинуть на зниження рівня аварійності на автошляхах.

Підіймалися питання страхового врегулювання наслідків ДТП та деякі юридичні аспекти захисту прав пішоходів.

Повна трансляція заходу розміщена на YouTube-каналі за посиланням

Нагадаємо, запитання до учасників заходу можна надсилати на електронну адресу zapyt@medtransvp.com.ua

Відповіді запитувачі отримають на свою адресу. А найбільш актуальні із них, що будуть цікавими для більшості, ми опублікуємо на нашому сайті.

Forum_logo_UA3