Флешмоб заради безпеки дорожнього руху!

13 травня, в рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН в Україні, відбувся всеукраїнський флешмоб – «Україна за безпеку дорожнього руху!»

Ініціатором масового заходу, що відбувся цього дня в усіх регіонах країни, виступило ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України»

У столиці флешмоб влаштували на Володимирському узвозі біля арки Дружби народів.Учасники акції одночасно вишикувалися у фігуру ромба, тримаючи в руках жовті плакати. Таким чином утворили величезний символ Тижня безпеки дорожнього руху.

Організатори флешмобу з Міжнародного БФ «Допомоги постраждалим унаслідок дорожньо-транспортних пригод» намагались привернути увагу суспільства до проблем смертності та травматизму на дорогах України, внаслідок порушення правил дорожнього руху.

2 (1)    3 (1)

До акції долучились студенти коледжів та ВНЗ. Також участь у флешмобі взяли співробітники Управління безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України, Поліції охорони України, Патрульої поліції, Державної служби України з безпеки на транспорті, тощо. До акції приєднались представники автошкіл, Всеукраїнська ГО «Українська Служба Порятунку», байкерський рух «Мотофестиваль «Тарасова Гора», духовий оркестр Головного управління Національної поліції у м. Києві, офіційний дистриб’ютор автомобілів ŠKODA в Україні Єврокар, Скай Аєро Сервіс, тощо.

4   5

Окрім флешмобу, на заході влаштовували тематичні конкурси та вікторини. Діяла виставка представників держслужб, що задіяні в ліквідації наслідків ДТП.

6

Також на сцені відбувся святковий концерт за участі талановитих дітей з зони АТО, дітей воїнів АТО, вихованців творчого центру «Time of changes», випускників національного талант-шоу «Війна не забере твою мрію!», шоу-балету «Victory» та інших.

7

Усі гості свята отримали гарний настрій, а від організаторів –корисні та смачні дарунки.

8