Організація безпеки дорожнього руху в м. Кам’янець-Подільський: приклад «безпечного міста»

Досвідом ефективних управлінських рішень заради підвищення рівня безпеки дорожнього руху в м. Камінець-Подільський поділився під час Міжнародного конгресу з безпеки на транспорті, що відбувся у Києві в листопаді цього року, керівник департаменту житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку Олександр Бабчинський.

Як розповів управлінець, сесією Камінець-Подільської міської ради була схвалена Стратегія підвищення безпеки дорожнього руху в місті до 2025 р. ЇЇ метою стало досягнення нульової смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод, зменшення ступеня тяжкості наслідків ДТП та соціально-економічних втрат від дорожньо-транспортного травматизму, а також запровадження ефективної системи управління безпекою дорожнього руху.

Стратегією було визначено план заходів, основні напрямки якого стосуються вдосконалення дорожньої інфраструктури в місті (розбудова кільцевих розв’язок, пішохідних переходів, ремонт доріг та вуличної мережі, встановлення освітлення та знаків тощо), організації системи дорожнього руху та управління, а також інформаційно-просвітницької роботи з населенням.

Одним із ефективних рішень, що дало змогу виявити та знешкодити місця найбільш частих скупчень ДТП в місті, стало, на думку чиновника, запровадження «Метрики ДТП» – детального  документу щодо огляду та аналізу ділянки, де сталося ДТП, його причин, з винесенням пропозицій щодо подальшої безаварійної організації дорожнього руху в цьому місці.

Більше у відео:

 

Презентація О. Бабчинського