Особливості та новації ринку ОСЦПВ в Україні: відео з Міжнародного конгресу з безпеки на транспорті

У ході Міжнародного конгресу з безпеки на транспорті, що відбувся 11-12 листопада у Києві, окремими блоком розглядалося питання ринку ОСЦПВ автовласників в Україні: динаміка страхових виплат, особливості врегулювання майнових збитків, напрямки підвищення якості страхових послуг, застосування Європротоколу та ін.

У висвітленні питань взяли участь фахівці Моторного (транспортного) страхового бюро України: генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко, заступник гендиректора Людмила Білошицька, начальник юридичного департаменту Роман Роменський та начальник департаменту інформаційного забезпечення, аналізу та методології страхування Олена Машаро. Просимо переглянути відео виступів.

 

Володимир Шевченко надав характеристику автострахового ринку в Україні, навів динаміку щодо кількості врегульованих страхових виплат за останні роки у співвідношенні з ДТП, у тому числі стосовно транспортних засобів з іноземною реєстрацією, окреслив шляхи вдосконалення ОСЦПВ автовласників в Україні як невід’ємної складової підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

 

 

Людмила Білошицька торкнулась окремих питань організації регламентних виплат.

 

 

Роман Роменський розповів про ряд законодавчих ініціатив МТСБУ з метою покращення якості надання страхових послуг в Україні.

 

 

Олена Машаро розповіла про переваги та особливості врегулювання майнових збитків з допомогою Європротоколу.

 

Нагадаємо, детальніше переглянути презентації доповідачів можна тут.