Працівники київського метрополітену вчились надавати домедичну допомогу

Фахівці «КМФ» ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» продовжують навчати надавати домедичну допомогу працівників державних, комунальних та комерційних підприємств. Цього разу надважливі сьогодні уміння здобули працівники КП «Київський метрополітен».

IMG_5361 – копія   IMG_5429

Протягом двох тижнів працівники столичного метрополітену на практиці відпрацьовували алгоритми зупинки кровотеч та проведення серцево-легеневої реанімації, зокрема з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

IMG_5420   IMG_5397

— На сьогодні автоматичними дефібриляторами укомплектовано всі станції столичного метрополітену, тому важливо, щоб працівники підприємства вміли правильно використати цей прилад у випадку потреби. Загалом здобуті під час тренінгів знання, допоможуть працівникам зорієнтуватися не тільки під час надзвичайних ситуацій, які можуть статися в метрополітені, але й під час інших критичних ситуацій, пов’язаних з війною, — зазначили інструктори Філії.

IMG_5417   IMG_5433

Протягом двох тижнів базові навички з домедичної допомоги потерпілим освоїли 46 працівників метрополітену. Усі вони пройшли навчання відповідно до 8-годинної програми курсу, яка відповідає стандартам міжнародної програми ВLS та І рівню домедичної допомоги згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я № 1627 від 04.08.2021.

Нагадаємо, програма включає базові реанімаційні заходи для дорослих та дітей: практичні методи надання домедичної допомоги при масивній кровотечі, раптовій зупинці кровообігу та порушеннях дихання.