Про безпеку дорожнього руху – творчо!

12 травня, в рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН в Україні, за ініціативи ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України» у приміщенні Навчально-наукового інституту Національної академії внутрішніх справ відбулась церемонія нагородження фіналістів Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

 

                                                 1

 

Метою творчого конкурсу було спонукати дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху.

                                      2

Упродовж навчального року юні художники з різних куточків України малювали сюжети та робили поробки на тему Правил дорожнього руху. Таким чином діти закликали українських водіїв не порушувати правил дорожнього руху.

 

4           3

 

Усього журі конкурсу визначило 20 переможців у трьох різних вікових категоріях.
Організатори творчих змагань вручили переможцям дипломи учасників, цінні дарунки та призи.
Зокрема Діана Данчук з Лопатинська ЗОШ (Львівська область), за перше місце у дорослій категорії, отримала від ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України» планшет.
Окрім планшетів, переможцям конкурсу організатори вручили мобільні телефони, електроні книги та іграшки на радіоуправлінні.

6            5

 

Всі конкурсанти творчого змагання отримали також у дарунок спеціальні браслети та брелоки зі світлоповертаючими елементами.