Соціокультурний захід «День сім’ї: в родинному колі» в рамках Тижня безпеки дорожнього руху

У неділю, 22 травня, на території Центрального парку культури та відпочинку «Маріїнський парк», в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, координатором якого є Державне підприємство «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» Міністерства охорони здоров'я України, за участю Національної поліції України, Поліції охорони, Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України, Департаменту реагування на надзвичайні ситуації апарату ДСНС України, MotoHelp, ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги», служби у справах дітей та сім’ї м. Києва, Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, СКІФ ЛТД – виробник світло відбиваючої продукції та інших громадських організацій не байдужих до безпеки дорожнього руху було влаштовано проведення соціокультурного заходу «День сім’ї: в родинному колі».

Почесними гостями заходу стали мер столиці Віталій Кличко, керівництво профільних міністерств та установ, представники різноманітних громадських організацій, Salvador.

IMG_2702IMG_3849

Завітавши на свято кожен отримав можливість потрапити до Міста, у якому не існує жодних кордонів, Міста, у якому є величезна кількість різноманітних можливостей, Міста у якому всі люди відкриті один до одного у своїй діяльності, послугах, спілкуванні.

Стати учасником заходу зміг кожен охочий, адже цьому сприяло програмне розмаїття свята та дружня атмосфера.

IMG_2698

Так в Кварталі «Знаю, вмію, врятую» всі бажаючі змогли пройти майстер-класи з навчання володінню навичками домедичної допомоги з найкращими інструкторами України, ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України,ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги», ГО «Мотохелп». Були встановлені стенди, де волонтери розповіли про діяльність організації із забезпечення безпеки дорожнього руху та допомоги постраждалим у ДТП, надали корисні інформаційні матеріали, провели тренінги з першої домедичної допомоги та лекції з юридичних питань. Крім того, протягом всього дня відвідувачі змогли відпрацьовувати практичні навички із зупинки кровотечі, накладання джгутів і пов’язок, фіксації переломів та вивихів.

IMG_2872IMG_2876

У Кварталі безпеки дорожнього руху «Безпечний перехід» спеціалісти ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України допомагали дітлахамнавчитися правилам переходу через пішохідний перехід, познайомить з дорожніми знаками та правилами поведінки на дорозі.

У Кварталі «КРУТИЙ БАЙКЕР» діти та дорослі мали змогу поспілкуватися з його найкращими представниками під головуванням Salvador, а також отримати корисні поради з безпеки дорожнього руху на мотоциклах.

IMG_3930

Крім того на «Майдані свята» о 12 годині пройшов регіональний тур команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів рухум. Києва.

IMG_3863IMG_3889

Квартал ДСНС – спеціалісти служби реагування на надзвичайні ситуації представили та розказали про автомобіль спеціальної технічної допомоги.

Мода на безпеку

Одним із важливих аспектів Тижня безпеки дорожнього руху в Україні 16 – 22 травня була популяризація захисту пішоходів за допомогою світловідбивних елементів, а саме показ моделей зі світловідбивних матеріалів влаштований Голдою Віноградською – організатором проекту Fashion Globus Ukraine і компанією 3М – світового лідера з виробництва від різних українських дизайнерів.

IMG_3294