У Києві урочисто нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проекту «Безпечна країна»

12 листопада 2019 року у Києві відбулося урочисте нагородження юних переможців Всеукраїнського конкурсу фото – та відеоробіт з безпеки дорожнього руху та протидії булінгу, що був ініційований та оголошений у травні цього року у рамках національного проекту «Безпечна країна».

В урочистому відкритті заходу взяли участь члени журі та почесні гості – народний депутат України VІІІ скликання Ігор Діденко , спеціаліст відділу державно-громадського управління освітою Міносвіти України Оксана Дятленко, в.о. Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський та заступник головного лікаря ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» Роман Деркач. Вони високо оцінили ідею реалізації такого конкурсу в Україні та зусилля організаторів, а також щиро привітали усіх фіналістів із заслуженою перемогою.

Нагадаємо, із травня по жовтень організатори конкурсу отримали більше тисячі робіт, авторами яких стали учні, вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів, студенти з усієї України. Було приємно відзначити таку небайдужість молоді до надзвичайно важливих соціальних проблем дитячого дорожньо-транспортного травматизму та булінгу (цькуванню) у закладах освіти. Переможці обиралися за результатами голосування експертного журі з урахуванням умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт, а також за результатами відкритого незалежного он-лайн голосування. Також у цьому році окремо власну трійку переможців у номінації «Краща відеоробота з безпеки дорожнього руху» обирала компанія «Єврокар» – офіційний дистрибютор автомобілів ŠKODA в Україні.

Отже, за результатами проведення Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт серед дітей та юнацтва  в рамках національного проекту «Безпечна країна» почесні призові місця посіли такі роботи:

 

У НОМІНАЦІЇ «МОЛОДЬ ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» (ФОТО)

 

І місце – «Будь уважним, зніми навушники» – автор Миронюк Ангеліна, 12 років, м. Житомир

1. БудьУважный

 

ІІ місце – «Віртуальний світ» – автори Ходарченко Нікіта, 14 років, Чічкан Аліна, 15 років, Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт Десна, Деснянський позашкільний навчальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва»

2. ВіртуальнийСвіт

 

ІІІ місце – «Пішохід завжди правий, але не завжди живий» – автори Шешеня Гліб, 17 років, Сидоренко Костянтин, 16 років, Каплуновський Ярослав, 17 років, м. Херсон, Херсонська багатопрофільна гімназія №20 ім. Бориса Лавреньова

4. Пішохід завжди правий але не завжди живий

 

Переможець відкритого незалежного онлайн-голосування, призер глядацьких симпатій – арт-попередження «За крок до безпеки» – колективна робота учнів Корюківської гімназії №1 в Чернігівській області

ЗаКрокДоБезпеки

 

У НОМІНАЦІЇ  «МОЛОДЬ ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» (ВІДЕО)

 

І місце – «Будьте обережними» – автор Пастух Діана, 16 років, м. Тернопіль, Тернопільський ліцей №21- СМШ імені Ігоря Герети

 

ІІ місце – «Не заважай водію» – автор Струць Владислав, 21 рік, м. Київ, ДВНЗ «КТЕК «НТУ»

 

ІІІ місце – «Діти проти порушників правил дорожнього руху» – автор Медвідь Вікторія, 10 років, м. Запоріжжя, Запорізька гімназія №6

 

Переможець відкритого незалежного онлайн-голосування (7 тис. голосів) – «Про безпеку завжди дбай, добре пам’ятай» – колективна робота учнів 4-А та 10-А класів Ізюмської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5, Харківська область

 

Також окремою спецномінацією Міжнародний благодійний фонд відзначив роботу «Життя це дорога» Андрія Петренка, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, КНВК № 35 «Імпульс».

 

Також у цьому році окремо власну трійку переможців у номінації «Краща відеоробота з безпеки дорожнього руху» обирала компанія «Єврокар» – офіційний дистрибютор автомобілів ŠKODA в Україні. За їх версією І місце  посіла робота «Флікери», автори Зайцева Софія, Терзіян Данило (Донецька область, спеціалізована школа №40 ім. Миська Є.М.); ІІ місце – «Будьте обережними» – автор Пастух Діана, 16 років (м. Тернопіль, Тернопільський ліцей №21- СМШ імені Ігоря Герети); ІІІ місце – «Не заважай водію» – автор Струць Владислав, 21 рік, м. Київ, ДВНЗ «КТЕК «НТУ.

Щиро вітаємо переможців цьогорічного всеукраїнського конкурсу фото-та відеоробіт та бажаємо їм натхнення, успіхів та подальших життєвих перемог!

Ознайомитися з роботами переможців за іншими номінаціями, а також переглянути роботи всіх учасників конкурсу можна на сайті Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» за посиланням

DSC_5105 DSC_5333 DSC_5323 IMG_20191112_111241 IMG_20191112_115325  IMG_20191112_112100DSC_5367