У Кропивницькому на базі ДонДУВС запрацювала автошкола для осіб з інвалідністю

Кропивницький – одне з п’яти міст в Україні, де реалізується проєкт «Автошкола для осіб з інвалідністю» Міністерства внутрішніх справ за підтримки партнерів у межах загальнодержавної ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Інклюзивна автошкола у цьому місті запрацювала на базі Донецького державного університету внутрішніх справ. Про особливості інклюзивного закладу під час радіоетеру UA: Українське радіо Кропивницький 91,2 FM розповів ректор університету Сергій Вітвіцький.

За його словами, стратегічною метою автошколи є забезпечення високоякісної підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» відповідно до вимог чинного законодавства, а також виконання соціальної функції щодо навчання керуванню транспортними засобами людей з інвалідністю та учасників бойових дій.

350112503_681825333961941_2944333850218391638_n

— Отримати водійське посвідчення можуть усі охочі. В автошколі працюють висококваліфіковані викладачі та інструктори, які проводять навчання відповідно до норм інклюзивності. Школа забезпечена спеціальними транспортними засобами. Люди з інвалідністю та військові, які отримали поранення, зможуть пройти перепідготовку та набути нових навичок водіння. Ми відкриті для всіх, — зазначив Сергій Вітвіцький.

Окрім Кропивницького, пілотний проєкт реалізується у Києві, Дніпрі, Кам’янець-Подільському та Львові.