Укртрансбезпека підтвердила участь у заходах 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

 У рамках підготовки до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, що відбудеться із 06 по 12 травня поточного року, відбулася робоча зустріч директора Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, національного координатора ВООЗ МОЗ України з питань безпеки дорожнього руху в Україні Юрія Чорного та Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка.

Посадовці обговорили напрямки співпраці та організаційні моменти реалізації комплексної програми превентивних заходів у рамках І етапу 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, який цього року проходитиме  під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Також йшлося про посилення співпраці в напрямку медичного забезпечення безпеки дорожнього руху.

Юрій Чорний подякував Михайлу Ноняку за активну участь Укртрансбезпеки в заходах, які проходили у рамках Тижня безпеки дорожнього руху в минулому році, а також, користуючись нагодою, вручив Голові Укртрансбезпеки Подяку за підтримку та участь у складі журі всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху».

«Державна служба України з безпеки на транспорті є постійним активним учасником заходів загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху. Ми глибоко цінуємо вашу підтримку в напрямку пропаганди безпечного дорожнього руху серед водіїв та інших учасників дорожнього руху та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю»,  ̶  відзначив Юрій Чорний.

Голова Укртрансбезпеки підтвердив участь відомства у заходах прийдешнього Тижня безпеки дорожнього руху, відзначивши, що забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом вимагає конкретних дієвих заходів, у тому числі превентивних, що апелювали би до кардинальної зміни свідомості громадян. А тому служба і надалі братиме участь та сприятиме популяризації цих заходів.

received_2116365858655589