До уваги автомобільних перевізників!

Відповідно до чинного законодавства автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів, зобов’язані забезпечувати проведення щозмінного передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів та проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв.

Державне підприємство «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» Міністерства охорони здоров’я України постійно вдосконалює профілактичну та освітню діяльність у сфері безпеки дорожнього руху. Тому, для підвищення фахового рівня медичних працівників, Центр проводить інформаційно-тематичні семінари «Методи проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів», вдосконалює професійну підготовку медичних працівників, що проводять щозмінні передрейсові та післярейсові медичні огляди водіїв транспортних засобів.

Для здійснення контролю за станом водіїв і дотримання режиму праці, аби не допустити до керування транспортними засобами осіб, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції та для належного забезпечення проведення щозмінних передрейсових (післярейсових) медичних оглядів водіїв, Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України МОЗ України пропонує усім бажаючим медичним працівникам взяти участь в інформаційно-тематичних семінарах.

Програма семінарів розрахована на 26 годин і включає в себе теоретичні та практичні заняття. Семінари проводять досвідчені фахівці галузі охорони здоров’я.

По завершенню навчання слухачам видається сертифікат, що дає право на зарахування додаткових балів для проходження передатестаційного циклу.

Додаткова інформація за адресою: 01601, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7, ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» Міністерства охорони здоров’я України.

Телефони для довідок (044) 254-09-05, 068-894-99-98.

Джерело: МОЗ України