До уваги засобів масової інформації!

06 травня 2019 року відбудеться прес-конференція з нагоди початку 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху.

Місце проведення: ІА УКРІНФОРМ, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Початок о 10:00 год.

6-12 травня 2019 року Україна долучиться до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, цьогорічне гасло якого «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». У ці дні в Україні триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбудеться низка заходів, спрямованих на подолання складної ситуації з безпекою на дорогах країни. У них братимуть участь представники державних установ та відомств, громадських організацій, всі небайдужі, що опікуються безпекою дорожнього руху.

У прес-конференції братимуть участь:

  • Павло Хобзей – перший заступник Міністра освіти і науки України;
  • Артем Біденко – Державний секретар Міністерства інформаційної політики України;
  • Олексій Білошицький – перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України;
  • Михайло Ноняк – Голова Державної служби з безпеки на транспорті;
  • Володимир Шевченко – Генеральний директор МТСБУ;
  • Юрій Чорний – координатор проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, директор Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Національний координатор ВООЗ МОЗ України з безпеки дорожнього руху.

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху проходить за сприяння Уряду України, профільних комітетів Верховної ради України, органів місцевого самоврядування. Традиційно співорганізаторами проведення Тижня є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Моторне (транспортне) страхове бюро України. На правах партнерів до заходів Тижня долучаються: Міністерство інфраструктури України, Міністерство освіти і науки України, Державна служба України з безпеки на транспорті, Департамент патрульної поліції України, Національна академія внутрішніх справ України, НКЦ «АсМАП Україна», представники громадських та бізнес-спільнот, що опікуються тематикою безпеки дорожнього руху, інші зацікавлені відомства та організації, представники громадськості та ЗМІ.

Довідково:

Тиждень безпеки дорожнього руху проходить двічі на рік у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010,  та з метою підвищення безпеки дорожнього руху в Україні.

Попередня акредитація ЗМІ за тел. (067 )466 -33-81; (067 )209-80-40.