До уваги ЗМІ! Запрошуємо долучитися до заходів Тижня безпеки дорожнього руху

11-17 листопада в Україні відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня в Україні відбудеться низка заходів, мета яких – привернути увагу до катастрофічної ситуації з аварійністю на українських дорогах та напрацювати дієву дорожню карту у сфері безпеки дорожнього руху.

Ключовими заходами Тижня стануть:

  • Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті (11 листопада, Київ, готель «Хрещатик»);
  • Урочисте нагородження юних переможців Всеукраїнського конкурсу соціальних фото - та відеоробіт національного проекту «Безпечна країна» (12 листопада, Київ, готель «Хрещатик»);
  • Круглий стіл з основних аспектів медицини транспорту та медичного страхування (13 листопада, Київ, готель «Козацький»);
  • ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Транспортна безпека: правові та організаційні аспекти» у Кривому Розі (12 листопада, міськрада).
  • Загальнонаціональна акція «Здай кров – врятуй життя» зі здачі крові для лікування постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах (14 листопада, НДСЛ "Охматдит", в інших регіонах - протягом тижня). 

Багато інших заходів в рамках Тижня, участь у яких братимуть представники державних органів, бізнесу, наукових інституцій та громадських організацій, відбуватимуться по всій країні.

Загальний план заходів Тижня безпеки дорожнього руху в Україні 11-17 листопада 2019 року

 Запрошуємо долучитись до заходів!

Детальну інформацію можна отримати за телефоном: +380502300520, Віталій