В рамках Тижня безпеки дорожнього руху регіональним представництвом Державного підприємства «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України на Волині було проведено такі заходи

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху регіональним представництвом Державного підприємства «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України на Волині було проведено такі заходи:

  • 17.05.2016 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася прес-конференція, присвячена цій темі. У ній взяли участь представники патрульної поліції, представник ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України», медики, методисти, педагоги з інших навчальних закладів області. За “круглим” столом вони обговорили питання щодо зменшення травматизму та смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод (посилання на web ресурс додається http://voltv.com.ua/v-ukrajini-rozpochavsya-tyzhden-bezpeky-dorozhnoho-ruhu).
  • 18.05.2016 року в обласному управлінні охорони здоров’я відбулась прес-конференції з нагоди Тижня безпеки дорожнього руху, присутні обговорили ситуацію щодо безпеки на дорозі, профілактичної роботи з громадянами, навели актуальну статистику (посилання на web ресурс додається http://volyninfo.com/u-lutsku-patrulni-mediki-ta-osvityani-obgovorili-problemi-bezpeki-dorozhnogo-ruhu).
  • 18.05.2016 року був проведений круглий стіл за участі представників влади та представників громадських організацій, зокрема представника ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України», щодо обговорення комплексних проблем дорожнього руху в м. Луцьку. Варто зауважити що за підтримки громадського руху «Народний контроль» було підготовлено відео матеріал про вище згадувані заходи та висвітлено проблемні питання, що піднімались на відповідних заходах, а саме : невчасне нанесення дорожньою розмітки, невідповідність знаків, відсутність схеми руху – усе це створює небезпеку на дорогах Луцька посилання на web ресурс додається https://www.youtube.com/watch?v=vqqEn3ppv24).
  • 23.05.2016 року Луцькі патрульні відвідали школу в селі Боратин, що біля Луцька. Патрульні розповіли про безпеку на дорозі, провели вікторину. Насамперед, патрульні доносили дітям те, що від дотримання елементарних правил безпеки залежить власне життя (посилання на web ресурс додається http://ar.volyn.ua/20160523-lutski-patrulni-rozkazaly-shkolyaram-pro-bezpeku).
  • 13221338_1797044217181103_4476020695577093207_o-848x565IMG_2698