Вітаємо з Новим Роком!

Дорогі, колеги та партнери!

2023 рік добігає кінця... Рік, який став для України роком незламності та надії. Ми навчилися жити в нових реаліях та продовжили робити свою справу, крок за кроком наближаючи нашу Перемоги.

Колектив ВП КМФ ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України в межах компетенції продовжив виконувати свої функції та завдання, здійснюючи науково-методичну, навчально-просвітницьку та практичну діяльність, забезпечуючи медичні, екологічні та соціальні аспекти в транспортній галузі.

Попри складний для нашої країни час, ми й далі проводили широку інформаційну кампанію, спрямовану на скорочення травматизму та смертності на дорогах, удосконалення нормативної бази у транспортній галузі, координуючи Тижні безпеки дорожнього руху в Україні.

Раді, що наші заходи підтримує та долучається низка державних органів, громадських організацій, сільських, міських, селищних рад та обласних військових адміністрацій. Тільки разом ми зможемо напрацьовувати спільні рішення задля безпеки на дорогах.

Маємо надію, що 2024 рік стане для нас роком успішних нових ініціатив, а для країни в цілому – роком Перемоги! Нехай у 2024 над Україною нарешті замайорить мирне небо!

Добробуту, щастя та миру у Новому 2023 році!

 

З найкращими побажаннями

директор Київської міжрегіональної філії

ДП УкрНДІ  медицини транспорту МОЗ України

Юрій Чорний

 

filiya_newyear_full