Вітання з Днем працівників автомобільної галузі та дорожнього господарства!

Щиро вітаю з професійним святом водіїв та всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: працівників дорожнього господарства, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, ремонтних робітників, диспетчерів, інженерно-технічних працівників.

Сьогодні складно уявити наше повсякденне життя без злагодженої роботи автотранспортного та дорожнього комплексів. Попри всі негаразди та нищівний шквал критики,  ваша нелегка праця забезпечує безперебійну роботу практично усіх галузей господарства, своєчасність та якість пасажирських і вантажоперевезень, будівництво та ремонт доріг,  впровадження нових послуг та маршрутів.

Це одна із найбільш важливих галузей, але, на жаль, і найбільш травматичних. В силу різних обставин щодня на дорогах країни гинуть та травмуються десятки наших співгромадян. Це трагедія держави, за якою величезна відповідальність – і тих, хто за кермом, і тих, хто поза ним.

Хочеться вірити, що нові державні ініціативи стануть запорукою змін в галузі на краще. Та якими б вони не були, в основі нашої щоденної безпеки на дорозі – ваш професіоналізм і відданість своїй справі, ретельний контроль та перевірки водіїв, суворе дотримання правил дорожнього руху.

Хочеться побажати вам успіхів на цьому шляху, нових трудових здобутків, безаварійної роботи! Будьте завжди керманичами свого життя, а усі ваші дороги хай будуть легкими та рівними!

З повагою

директор Київської міжрегіональної філії Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту МОЗ України

Юрій Чорний

автомобіліста і дорожника