Водії міжнародних маршрутів отримали базові навички з надання домедичної допомоги

Інструктори Київської міжрегіональної філії ДП «УНДІ медицини транспорту» МОЗ України провели 8-годинний курс з домедичної підготовки для водіїв компанії «Gunsel Lines», які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення.

Транспортна компанія заключила договір щодо домедичної підготовки усіх водіїв-новачків, які працюватимуть на міжнародних маршрутах. 31 травня практичне навчання пройшла перша група працівників.

— Водії міжнародних маршрутів здійснюють перевезення пасажирів на дальні маршрути. На такі маршрути обов’язково направляються два водії, кожен з яких має надати домедичну допомогу у разі дорожньо-транспортної пригоди, — зазначила інструктор Інна Оліфіренко.

photo_2023-05-31_15-49-37

Під час заняття водії ознайомилися з базовими реанімаційними заходами, зокрема відпрацювали прийоми надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу, порушеннях дихання та масивній кровотечі.

Нагадаємо, 8-годинна програма курсу з домедичної підготовки для осіб, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні вміти надавати домедичну допомогу,  відповідає стандартам міжнародної програми ВLS та І рівню домедичної допомоги згідно наказу Міністерства охорони здоров’я № 1627 від 04.08.2021.