Привітання з Днем працівників автомобільної галузі та дорожнього господарства

Шановні працівники автомобільної галузі та дорожнього господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ваша нелегка та невтомна праця забезпечує безперебійну роботу практично усіх галузей господарства, часто витримуючи і нищівний шквал критики і надскладні завдання. Сьогодні будівництво та стан доріг, якісні пасажирські та вантажоперевезення, а найголовніше – безпека на автошляхах країни стали питанням нон-стоп і Уряду, і органів місцевого самоврядування, і громадськості.

На жаль, все частіше високий травматизм і вражаюча кількість загиблих внаслідок дорожньо-транспортних пригод стають наслідком банального «людського фактору», коли через незнання або свідоме чи несвідоме нехтування правилами дорожнього руху, своїми професійними обов’язками, на дорогах стаються непередбачувані і страшні речі.

Попри все вірю, що Ваш високий професіоналізм і відповідальність, відданість своїй справі стануть запорукою змін на краще. Змін, де якісні нові дороги та їх належне оснащення, ретельний контроль та перевірка водіїв і транспортних засобів перед виїздом на автошляхи, суворе дотримання правил дорожнього руху, слідування елементарним догмам професійної етики стануть не примарним майбутнім, а реальним сьогоденням.

Хочу щиро побажати Вам успіхів на цьому тернистому шляху, високих трудових досягнень, безаварійної роботи. А ще, звичайно, міцного здоров’я, незламного духу і лише щасливих та легких доріг – як на службі, так і в житті.

З повагою

директор Київської міжрегіональної філії ДП Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту МОЗ України

Юрій Чорний

1