Домедична підготовка

Україна є однією з найбільш небезпечних країн для учасників дорожнього руху. За роки незалежності на наших дорогах трапилось понад 1 млн. дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло понад 166 тис. та було травмовано майже  1 млн. 200 тисяч громадян. Кожен третій загиблий – дитина або молода людина віком від 5 до 29 років. Статистичні дані ДТП можна проглянути в розділі «Статті». Україна втрачає на дорогах свій працездатний потенціал, а щорічні економічні збитки від численних дорожньо-транспортних пригод становлять, за оцінками Світового Банку, близько 5 млрд. доларів США.

Національна ситуація вказує на необхідність дотримання вимог до рівня компетентності, умінь та навичок досвіду невідкладних дій в порядку само- та взаємодопомоги при настанні дорожньо-транспортної пригоди.

Домедична допомога - це невідкладні дії та організаційні заходи, спрямовані на врятування та збереження життя людини у невідкладному стані, мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров’я, що здійснюються на місці події особами, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні володіти основними практичними навичками з рятування, збереження життя людини, яка перебуває у невідкладному стані, та відповідно до закону зобов’язані здійснювати такі дії та заходи.

Законодавством України, зокрема Основами законодавств України про охорону здоров’я, Законом України «Про охорону праці», Законом України «Про дорожній рух», Законом України «Про автомобільний транспорт», Законом України «Про екстрену медичну допомогу», постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 року № 1115 “Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов'язані надавати домедичну допомогу”, постановою Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1001 «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом», наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 червня 2014 року        № 398 "Про затвердження порядків надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах",  визначено необхідність  набуття знань і практичних навичок з надання домедичної допомоги особами, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні надавати домедичну допомогу.

Програма підготовки  (8 годин)

На умовах договору здійснюється підготовка працівників організацій (незалежно від форми власності) так і груп фізичних осіб. Для заключення договору можна залишити онлайн заявуабо за телефонами, які будуть указані нижче.

Для заключення договору

Підприємствам:

1.  Лист про направлення Слухача(ів) на Семінар за підписом керівника;

2. Свідоцтво ПДВ або Свідоцтво про сплату єдиного податку (копія);

3. Витяг (виписка) з державного реєстру;

4. Фотокартка 3*4 Слухача (ів);

5. Копія платіжного доручення про сплату відповідно до умов Договору та наданого рахунку;

6. Копію водійського посвідчення (за наявності).

 

Фізичним особам

1. Заява.

2. Копія паспорта.

3. Фотокартка 3*4 Слухача.

4. Копію водійського посвідчення (за наявності).

5. Копія квитанції про сплату.

Для укладання договору звертатися за телефонами: (044) 466- 43 -46; (067) 466-43-33.

Запрошуємо до співпраці!

За детальною інформацією звертатися за тел. : 

(044) 466- 43 -46; (067) 466-43-33.