Алкометри

Алкотестер – це прилад для швидкого визначення концентрації алкоголю в крові людини шляхом аналізу видихуваного їм повітря. Зазвичай результат виводиться на екран в проміле – одиниці, що позначає одну тисячну частку. Професійні алкотестери називають ще алкометр. Принцип їх дії той же, але клас точності набагато вище, ніж у домашніх моделей. Ці прилади проходять всі необхідні випробування, які доводять справність і коректну роботу.

Метрологічна атестація

Метрологічна атестація (повірка) – це визнання показників алкотестера дійсними на державному рівні УкрЦСМ (Український Центр стандартизації метрології та сертифікації). Алкометри з метрологічною атестацією можна на законних підставах використовувати під час випуску водіїв на лінію, а також для контролю персоналу на підприємствах. Кожен алкометр визнається засобом вимірювальної техніки окремо.

Міжповірочний інтервал може істотно відрізнятися в залежності від застосовуваного типу сенсерного елемента і складати:

  • 6 місяців для напівпровідникового сенсора;
  • 12 місяців для електрохімічного сенсора.

Замовити метрологічну повірку алкотестерів можна тут.

 

Принцип застосування алкотестера

Людина протягом деякого часу (зазвичай 5-6 секунд) видихає в алкотестер повітря через спеціальну трубочку – мундштук. Коли прилад збере достатню кількість матеріалу для аналізу, лунає клацання або звук, який свідчить, що видих можна припиняти. Далі відбувається аналіз отриманого повітря і через деякий час на екрані з'являються результати виміру.

 

Алкотестери ТМ АлкоФор

Нова серія приладів АлкоФор – це алкотестери, які побудовані виключно на сучасних електрохімічних сенсорних датчиках. Алкотестери від ТМ АлкоФор володіють найкращим співвідношенням ціни і якості.

Алкотестери ТМ АлкоФор мають найвищу чутливість до залишку алкоголю (перегару). Мінімальна концентрація, яка вимірюється, становить 0,06 проміле. Тоді як у аналогічних алкотестерів інших марок – це значення становить не менше 0,12 проміле.

У переліку є прилади, розраховані як для малих транспортних підприємств, так і для великих підприємств з великою кількістю працівників.

Пропонуємо наступні моделі алкометрів: Алкофор 105, Алкофор 205, Алкофор 307, Алкофор 405, Алкофор 505.

 

Алкофор 105 

Алкотестер Алкофор 105 – напівпрофесійний прилад, який може конкурувати з професійними моделями інших виробників.

Потужний електрохімічний сенсор здатен витримати не менше тисячі тестів, гарантуючи при цьому незвично високу точність та швидкість вимірювань для сегмента індивідуальних приладів.

Основні характеристики приладу такі:

- діапазон вимірювань: 0.000 - 3.000 проміле.

- похибка: 0.05 проміле.

- кількість вимірювань на день: від 5 до 10.

- міжкалібрувальний період: 1 рік.

- допустима кількість тестів протягом міжкаліброваного періоду: 1000 (в разі перевищення цього числа похибка приладу буде більше допустимої).

Використання.

Після включення на екрані висвічується кількість попередніх тестів і відбувається зворотний відлік (приблизно 10 секунд), протягом якого прилад готується до роботи. Після продування через мундштук, який, до речі, обладнаний зворотним клапаном, який виключає втягування повітря. Прилад за кілька секунд видає на екран результат, і в разі перевищення допустимої норми (0,2 проміле), підсвічується червоним кольором. Перед вимиканням алкотестера можна натисканням кнопки переглянути п'ять попередніх тестів. До роботи з Алкофор 105 звикаєш швидко, так як в ньому все просто і зрозуміло. Все управління здійснюється однією кнопкою. Що-небудь зіпсувати або збити в налаштуваннях неможливо. Зміна характеристик можлива тільки в спеціалізованому сервісному центрі. При правильному і акуратному використанні, а також своєчасному обслуговуванні, цей алкотестер прослужить не один рік. У ньому закладено великий запас міцності, так, в середньому, персональний алкотестер не використовується частіше ніж один раз на добу, а то й рідше, Алкофор 105 розрахований на 1000 вимірювань на рік (вбудований лічильник не дасть власнику приладу збитися з рахунку).

Не зберігайте алкотестер поруч зі спиртним – це знизить термін служби приладу, так як сенсор може втратити свою чутливість до алкоголю.

alkofor-105-new

 

АлкоФор 205

Простота використання і відсутність властивих професійним моделям функцій (підключення до комп'ютера, принтера і т.п.) говорять про приналежність цієї моделі до приладів персонального застосування, однак цей алкотестер разюче відрізняється від своїх однокласників в технічному плані. Заснований на потужному електрохімічному сенсорі підвищеної надійності, цей прилад своїми технічними параметрами перевершує деякі професійні моделі інших виробників, залишаючись при цьому в нижньому ціновому сегменті.

Ця золота середина і є той козир, яким володіє АлкоФор 205 в ніші напівпрофесійних вимірювальних приладів. Він не має дорогих засобів підключення до ПК і ліцензійного програмного забезпечення, які необхідні підприємствам з великим потоком працівників, але в ньому є завидна надійність приладів вищого класу.

 

alcofor-i205

АлкоФор 307

Це професійний алкотестер з високою точністю і стабільністю показань. Сучасний електрохімічний сенсор, який використовується в даній моделі алкометра, вибірковий і реагує виключно на пари алкоголю, що дозволяє уникнути хибно-позитивних свідчень.

Електрохімічний сенсор розрахований на тривалий термін служби і становить не менше 5 років, при середньому навантаженні на прилад до 25 вимірювань в добу.

Основною перевагою алкотестерів серії АлкоФор є мінімальний діапазон вимірювань, а саме 0,06 проміле, що дозволяє визначати навіть найслабші сліди алкоголю в повітрі, що видихається людиною.

Використання

АлкоФор 307 дуже простий в експлуатації і не вимагає ніяких навичок. Включення приладу проводиться натисненням однієї кнопки, вихід алкотестера в режим готовності становить не більше 15 сек. Результат вимірювань видається на цифровому дисплеї алкотестера з точністю до 0,01 проміле.

alkofor-307-4

 

АлкоФор 405 

АлкоФор 405 відповідає всім необхідним вимогам для його використання підприємствами і організаціями. Якість і точність приладу підтверджені сертифікатом. У використанні прилад простий. Зручний прогумований корпус, великий екран, великі кнопки, ємна акумуляторна батарея, надійний сенсор – ось основні переваги цієї моделі.

Спеціально розроблений в розрахунку на великий потік тестованих, АлкоФор 405 здатний витримати кілька тисяч продувань без відчутної втрати в точності показань. Підключення до алкотестеру мобільного принтера, як додаткова опція, дуже зручно для фіксування окремих випадків перевищення рівня алкоголю в видиху тестованих. Чек роздруковується відразу після закінчення тесту.

alcofor-405

АлкоФор 505 

Професійна модель алкотестера з надійним сенсором, який володіє великою пропускною здатністю. АлкоФор 505 можна без будь-яких проблем підключити до мобільного принтера за допомогою кабелю USB. Чек повністю адаптований під Національну Поліцію України та наркологічні диспансери.

 

alcofor-505-5

 

Принтер до алкотестера АлкоФор

Габаритні розміри – 115 х 85 х 47 мм.

Маса – 50 г.

Живлення – вбудована акумуляторна батарея. Або мережа 220В.

Робоча температура – 10 - 40 °С.

Країна виробник – Україна.

Додаткові функції – підключення до алкотестера за допомогою bluetooth або кабелю.

Гарантія – 12 місяців.

alkofor-printer-4

Більше моделей алкометрів та витратних матеріалів до них обирайте на сайті https://bdr.in.ua/

 З нашими цінами можна ознайомитись відвідавши цю сторінку

Форму  заявки для замовлення алкотестерiв можете заповнити вiдвiдавши цю сторiнку