Методичні посібники

Методичний посібник «Організація та порядок проведення медичних оглядів водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів»

У посібнику представлені різні аспекти діяльності медичних працівників, що проводять медичні огляди водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів. Видання містить найбільш повну підбірку нормативно-правових актів з питань медичного забезпечення безпеки дорожнього руху, включаючи закони України, постанови Уряду, укази Президента України, накази та інструкції міністерств і відомств.

Журнал нормативка фото

 

Методичний посібник «Домедична допомога постраждалим внаслідок ДТП»

Методичний посібник розроблений фахівцями ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресуститації) та екстреної медичної допомоги». В посібнику наведено основні елементи надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП. Наведена інформація відповідає нормативним документам МОЗ України та міжнародним стандартам надання домедичної допомоги. Рекомендовано в першу чергу до використання в навчальному процесі слухачів автошкіл, курсів з домедичної допомоги.

dtp

 

Методичний посібник «Домедична допомога»

Навчальний посібник рекомендований для слухачів курсів з питань надання домедичної допомоги. У ньому описані алгоритми методів надання допомоги при 28 невідкладних станах. При створенні посібника автори керувалися сучасними міжнародними рекомендаціями.

domed