Тренінг із домедичної допомоги

12 травня, в рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН в Україні, за ініціативи ДП «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» МОЗ України» у приміщенні «Київського транспортно- економічного коледжу Національного транспортного університету» відбувся тренінг із навчання практичним навичкам домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП.

1

Інструктор державного підприємства розповіла про основні правила надання домедичної допомоги та продемонструвала наочно способи порятунку постраждалих під час дорожніх аварій.

2    3

Адже перші п’ять хвилин після надзвичайної ситуації на дорозі рятують життя людини та зменшують ризики її інвалідизації. Як показує досвід найбільш розвинених країн світу – недостатньо сил і засобів державної системи охорони здоров'я для своєчасного надання медичної допомоги потерпілим у ДТП громадянам. Тому знання з надання домедичої допомоги надважливі не лише професіоналам, які мають першими прибувати на місця надзвичайних події, але й пересічним громадянам. Учні коледжу були у захваті від практичного тренінгу та активно приймали участь у навчанні