У Києві підвели підсумки проведення Тижнів безпеки дорожнього руху 2018 в Україні

Засідання відбулося 17 січня 2019 року у Києві під головуванням директора Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Національного координатора ВООЗ та МОЗ України з питань безпеки дорожнього руху Юрія Чорного.

Участь у заході взяли Ігор Діденко, народний депутат України, Голова підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху Комітету ВР України з питань транспорту; Богдан Матківський – народний депутат України, секретар Комітету з питань економічної політики ВР України; Алла Шлапак – депутат Київської міської ради; Оксана Дятленко – спеціаліст відділу державно-громадського управління освітою Міносвіти України; Михайло Ноняк – Голова Державної служби України з безпеки на транспорті; Микола Варшава – керівник експертної групи з безпеки дорожнього руху та перевезень Директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України; Катерина Бєлугіна – керівник відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції України; Володимир Шевченко – генеральний директор МТСБУ України, представники інших зацікавлених відомств та організацій.

Усі вони дали високу оцінку організації та проведенню заходів Тижня безпеки дорожнього руху як на центральному рівні, так і на місцях, відзначили їхню роль та ефективність.

За словами Ю. Чорного, щороку заходами Тижня охоплюється понад 20 млн осіб по всій країні – це представники як професійного середовища, так і громадськості та підростаючого покоління. «Більшість наших заходів є постійними та вже стали лейтмотивом Тижня, як то Всеукраїнська акція «Здай кров – врятуй життя», Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху, науково-практичні семінари та конференції, навчально-виховні заходи в закладах освіти, тренінги, тощо. З 2018 року, приміром, до них долучився ще Всеукраїнський конкурс фото- та відео-робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», - зауважив він. – Шляхом урізноманітнення тематики навчальних та інформаційно-просвітницьких заходів ми розширюємо коло зацікавлених сторін та залучаємо нових партнерів. Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться покращити стан безпеки дорожнього руху в Україні».

Юрій Олегович подякував усім тим, хто щороку активно долучається до заходів Тижня на правах співорганізаторів та партнерів та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Більше матеріалів з Тижня можна переглянути в розділі Тиждень безпеки дорожнього руху 2018 за посиланням.

Підсумкова презентація Тижня безпеки дорожнього руху 12-18 листопада 2018 року

Тиждень безпеки дорожнього руху 12-18 листопада 2018 року (відео)

 

DSC_9958 IMG_9860 IMG_3896.JPGф5 DSC_9942 DSC_9965 DSC_9950 IMG_2741  IMG_3861 IMG_2691  IMG_9837