ВОДІЙ, НЕ ЖЕНИ!

12 травня закликаємо українських водіїв долучитись до загальнонаціональної акції «Збав швидкість – збережи життя!»

Захід відбудеться в рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН в Україніу всесвітній«День зниження швидкості».

Щороку, внаслідок ДТП у світі гине понад 1,2 млн. осіб.

Найчастіше жертвами аварій, а саме – 43% стають пішоходи, мотоциклісти та велосипедисти.

Однак більшість аварій можна було б уникнути, за умови зниження водіями швидкісного режиму руху свого автомобіля. Адже перевищення швидкості – серед головних причин виникнення ДТП в Україні.

ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України» нагадує: сьогодні, відповідно до норм, водії мають рухатись містом зі швидкістю 60км/год., поза містом – 90 км/год., на автомагістралях та дорогах державного значення розганятись можна не більш аніж 120км/год.

Дотримання цих простих правил  рятують від загибелі та каліцтва тисячі людей. Адже згідно з дослідженнями, при зменшенні водіями середньої швидкості руху лише на 1 км/год. кількість аварій меншає на 2-3%

 

ЗАКЛИКАЄМО ВОДІЇВ УСІХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІЇ І ХОЧА Б НА ОДИН ДЕНЬ ЗБАВИТИ ШВИДКІСТЬ СВОГО АВТОМОБІЛЯ АБИ УБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ Й ІНШИХ УЧАСНИКІВ РУХУ ВІД АВАРІЙ НА ДОРОЗІ!!!

__1437