З Днем працівників морського та річкового флоту України!

Колектив Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України сердечно вітає з професійним святом моряків, суднобудівників, співробітників та ветеранів морського та річкового транспорту, всіх, хто пов’язав своє життя з морськими та річковими шляхами.

Завдяки вашій наполегливій праці сьогодні держава може пишатися потужністю українського флоту, високим рівнем транзитних можливостей, якістю, а головне, безпекою вантажних та пасажирських перевезень водними маршрутами країни. Дотримання основних безпекових стандартів та норм на портових підприємствах, з-поміж іншого, робить цей вид транспорту зручним та надійним, сприяє стабільності та повноцінній роботі галузі. Щиро вдячні усім фахівцям, що забезпечують щоденне оптимальне функціонування морського та річкового транспорту, здійснюють оцінку та контроль належного стану здоров’я працівників.

Міцного вам здоров'я, миру, безхмарного неба, розширення як професійних, так і особистих горизонтів! Нехай попутний вітер сприяє новим звершенням, а шторми не завадять втілити в життя найсміливіші плани.

З повагою
директор Київської міжрегіональної філії, Юрій Чорний

З Днем працівників морського та річкового флоту України