З Міжнародним жіночим днем – 8 Березня!

Дорогі жінки! Любі колеги та партнери! Щиро вітаю вас з найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Найтепліші слова сьогодні лунають у вашу честь, возвеличуючи багатогранність жіночої природи: ніжність, чуйність, тендітність, красу, і водночас, невимовну силу духу, благородство, цілеспрямованість та витримку. Ми, чоловіки, вклоняємось вашій чарівності та дякуємо за тепло оселі, материнську ласку, турботу, відданість, гармонію в усьому, що ви створюєте.

Особливу вдячність хочу висловити жінкам-колегам та партнерам – працівницям медичної та транспортної галузей. Щодня ваш професіоналізм, відповідальність, нелегка сумлінна праця дають поштовх усім великим та малим справам, ваш талант та мудрість надихають на нові звершення та стають запорукою успіху.

Від усієї душі зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру та добробуту. Нехай весна завжди квітне у ваших серцях, посмішка не сходить з обличчя, а мрії стають реальністю. Любові вам, тепла, чудового весняного настрою та вічної молодості!

 

З любов’ю та повагою

щиро ваш, Юрій Чорний

8 березня_2