В «ОХМАТДИТ» здавали кров для лікування дітей, постраждалих в ДТП

У  Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» відбулася благодійна акція «Здай кров – врятуй життя» зі здачі крові для лікування дітей, постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.

Захід пройшов в рамках проведення другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні за ініціативи Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України та  Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП».

Здати кров для постраждалих дітей виявили бажання працівники Національної поліції України  та  Укртрансбезпеки, небайдужі кияни.

Директор МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» Інна Оліфіренко подякувала донорам за небайдужість та закликала усіх, хто має бажання, змогу, а головне, відсутність протипоказань за станом здоров’я, долучатися до здачі крові незалежно від акцій. «Кількість автомобільних аварій, у яких травмуються діти, на жаль, не зменшується, а тому банк крові потребує постійного поповнення. Сьогодні кожен з вас врятував одне життя», − відзначила вона.

Загальнодержавна благодійна акція «Здай кров – врятуй життя» є щорічною та проходить в рамках Тижня БДР в усіх регіонах країни.

IMG_1420  IMG_1424